Naprawa rowerów

cocoparisienne / Pixabay

Szukasz sprawdzonej firmy, która naprawi Twój rower lub dokona jego serwisu w okolicy Katowic? Nasz firma zajmuje się takimi zleceniami jak: naprawa rowerów oraz serwis rowerów . Jesteśmy dla Państwa dostępni w Katowicach i okolicach. Świadczymy profesjonalne usługi dla klientów indywidualnych oraz innych organizacji lub firm, które są zainteresowane naszą ofertą.

OFERTA

Pasjonujemy się rowerami! W naszej firmie pracują wykwalifikowani mechanicy, którzy na swoim koncie mają wieloletnie doświadczenie. Chcemy, aby rowery naszych klientów były zawsze sprawne i gotowe na to, aby wyruszyć w trasę. Rynek rowerowy ciągle się poszerza. możemy na nim znaleźć modele dostosowane pod konkretny rodzaj jazdy, wagę oraz teren po którym będziemy się poruszać. Rower dla wielu to nie tylko środek transportu między punktem A, a punktem B. Coraz częściej ludzie wybierają rowery, które mają im służyć w celach rekreacyjnych po miejskich ulicach czy leśnych polanach. Niezależnie jaki typ modelu wybierzemy, musimy pamiętać, aby dokonywać regularnego jego przeglądu (serwis rowerów – ), a w przypadkach uszkodzenia jakiegokolwiek elementu potrzebna jest jego naprawa (naprawa rowerów – ). Nasi fachowcy oferują dla Państwa profesjonalną obsługę i szeroka ofertę usług, która składa sie na dwa podstawowe działy:

Naprawa rowerów

Dla naszych pracowników naprawa rowerów to codzienność. Jeśli Twój rower potrzebuje konkretnych zmian związanych z naprawą lub wymianą jego elementów, postaramy się znaleźć odpowiednie dla niego komponenty. Pamiętajmy, że każdy rower posiada swoje parametry i dostosowane elementy pod model. To dla nas nie problem. Mamy bogate zaplecze komponentów rowerowych, które są niezbędne, aby dokonać usługę (naprawa rowerów – ).

Podstawowe usługi – naprawa rowerów:

 • Naprawy układów hamulcowych
 • Naprawy amortyzatorów
 • Wymiana części i podzespołów

Serwis rowerów

Oferujemy bogaty serwis rowerów , który pozwoli wrócić Twojemu rowerowi na kolejne trasy. Niezależnie od tego czy użytkujemy rower często czy sięgamy po niego raz na kilka miesięcy. Warto przeprowadzać systematyczny serwis rowerów , ponieważ ten pojazd to środek transportu, który również powinien zapewnić nam poczucie bezpieczeństwa. Każdy rower musi posiadać obowiązkowe wyposażenie o którym mowa w regulacjach prawnych.

Podstawowe usługi – serwis rowerów;

 • Regulacja układów hamulcowych
 • Przegląd amortyzatorów
 • Montaż akcesoriów zgodnie z życzeniem Klienta
 • Przeglądy gwarancyjne

ROWER – PODSTAWOWE WYPOSAŻENIE

Obowiązkowe wyposażenie roweru regulują przepisy prawne, dlatego warto zadbać o to, aby nasz rower był zaopatrzony w najpotrzebniejsze elementy. Zanim wyjedziesz w jakąkolwiek trasę musisz być pewny, że Ty i osoby napotkane na drodze, będą bezpieczne nie tylko uwzględniając styl jazdy, ale również sprawny rower. Wystarczy udać się na serwis rowerów (miejscowości), aby zobaczyć czy wszystkie warunki techniczne są spełnione. O jakie obowiązkowe elementy powinieneś wyposażyć Twój dwukołowy pojazd?

Obowiązkowe wyposażenie roweru:

 • światło przednie: przynajmniej jedno świecące światłem stałym lub migającym (białe, albo żółte)
 • światło tylne: przynajmniej jedno czerwone światło odblaskowe – światło tylne musi mieć kształt inny niż trójkąt.
 • światło tylne: przynajmniej jedno świecące ciągle lub migająco – nie ma różnicy czy światło tylne świeci światłem ciągłym czy migającym, ważne jest to, aby po uruchomieniu mogły spełniać swoja role. Jeśli tak nie jest warto udać się do serwisu rowerowego w celu wykonania: naprawa rowerów
 • hamulec: przynajmniej jeden, sprawny – jest bardzo ważnym wyposażeniem roweru, ponieważ w sytuacjach w których bezpieczeństwo nasze lub innych jest zagrożone, wymagana jest nagła reakcja. Jeśli niemożliwe jest natychmiastowe zatrzymanie roweru w takiej sytuacji, może skutkować to poważnymi obrażeniami lub innymi konsekwencjami. Nie musi być to hamulec szczękowy lub tarczowy, dopuszczalne jest również używanie hamulca w pedałach. Najważniejsze jest to, aby jego sprawność była 100% pewna. Jeśli nie jest warto udać się na serwis rowerów
 • sygnał dźwiękowy: np. dzwonek – dzięki niemu z łatwością poinformujemy innych członków ruchu o tym, że jesteśmy w pobliżu. Na drogach rowerowych lub połączeniu dróg rowerowych i pieszych używanie dzwonka wobec innych rowerzystów oraz pieszych dba o zwiększenie komfortu poruszania. Musimy pamiętać, aby dzwonek dobierać w taki sposób by informował, a nie straszył innych uczestników ruchu.

Brak powyższych elementów po zmroku jest karane mandatem, jednak nie on, a bezpieczeństwo swoje i innych powinno być dla nas najważniejsze.

DOŚWIADCZENIE

Jesteśmy w stanie przyjąć do naszego serwisu każdy model roweru. Dokładamy wszelkich starań, aby powierzony nam sprzęt spełnił wszystkie wymagania klienta. Nasi mechanicy posiadają wieloletnie doświadczenie związane z naszą oferta; naprawa rowerów oraz serwis rowerów . Nie musisz martwić się o komponenty oraz inne wyposażenie roweru. Oferujemy pełna obsługę, dzięki której zaoszczędzisz czas, a zamykasz na jakości i profesjonalnej obsłudze.

KONTAKT

Szukasz firmy, która wykona naprawę Twojego roweru w okolicy ? Chcesz, aby naprawa rowerów , przebiegła sprawnie i bez żadnych zastrzeżeń? Zastanawiasz się czy naprawa rowerów oraz serwis rowerów są kosztowne? Nie wiesz, gdzie jest najlepszy serwis rowerowy, któremu będziesz mógł powierzyć takie zlecenia jak: naprawa rowerów lub serwis rowerów ?

Postaramy się odpowiedzieć na te i inne pytania, pod numerem telefonu: