Przecław pałac. Perły Podkarpacia – pałac w Przecławiu. Zamek zwiedzanie, galeria

Podkarpacie jest bez wątpienia jednym z najbardziej urzekających województw. Na jego wyjątkowy klimat, paradoksalnie składa się to, że nie zostało ono odkryte jeszcze przez tłumy turystów, którzy zmąciliby spokój okolicy i piękno natury.

Przecław pałac

Odwiedzając ten najbardziej wysunięty na południowy – wschód kawałek Polski, z całą pewnością warto odwiedzić Przecław i znajdujący się w nim pałac. Przecław pałac to perełka Podkarpacia, która zachwyci turystów nawet o bardzo wysublimowanych gustach. Kompleks zamkowy udostępniony jest do zwiedzania jednak warto wspomnieć także o tym, że na jego terenie znajdują się również miejsca noclegowe, a także restauracja.

Przecław zamek zwiedzanie, galeria

Nocleg w renesansowym zabytku to prawdziwa przyjemność. Przecław zamek zwiedzanie obiektu możliwe jest tylko z przewodnikiem i odbywa się pięć razy w tygodniu – od poniedziałku do piątku. Chcąc zwiedzić wnętrza pałacu należy wcześniej zakupić w kasie bilet. Zamek Przecław galeria zdjęć samego obiektu jak i jego najbliższej okolicy z pewnością zachęci wszystkich tych, którzy do tej pory jeszcze nie zdecydowali się na to, aby zaplanować urlop w tym niezwykłym miejscu.