Ząbkowice Śląskie atrakcje dla dzieci, zamek zwiedzanie. Co ciekawego zobaczyć w Ząbkowicach Śląskich?

Region Śląska jest często pomijany jeżeli chodzi o weekendowe wycieczki i dłuższe wczasy. W świadomości wielu osób pokutuje obraz regionu kopalnianego, w którym powietrze jest tak złej jakości, że nie ma czym oddychać. Realia wyglądają jednak zupełnie inaczej. Śląsk to bardzo atrakcyjny turystycznie obszar.

Ząbkowice Śląskie atrakcje dla dzieci

Znajduje się na nim wiele atrakcji, zarówno dla małych dzieci jak i osób dorosłych. Jednym z miejsc, które z pewnością warto odwiedzić są Ząbkowice Śląskie. Ząbkowice Śląskie atrakcje dla dzieci – czyli co warto pokazać maluchowi. Chyba każde dziecko lubi bajki i baśnie, zwłaszcza jeżeli dotyczą one zamierzchłych czasów.

Ząbkowice Śląskie zamek zwiedzanie

Atrakcją dla nich może być zatem Ząbkowice Śląskie zamek zwiedzanie ruin z przewodnikiem, który w ciekawy sposób opowie historię tego miejsca. Zamek ząbkowice śląskie zwiedzanie obiektu możliwe jest przez siedem dni w tygodniu. Ciekawą atrakcją będzie escape room. Zakątków do zwiedzania jest bardzo wiele. Na każdy z nich należy wykupić w kasie zamkowej osobny bilet upoważniający do wstępu. Ceny są w granicach kilku złotych – możliwy jest też zakup biletów ulgowych.