Zamek w Książu – cennik. Zwiedzanie zamku w Książu

Będąc w Wałbrzychu nie można zapomnieć o jednej z największych atrakcji w regionie, jaką jest bez najmniejszego wątpienia zamek w Książu. Ta piękna budowla wznosi się ponad okolicą. Zamek ten zaliczany jest do jednych z największych tego typu budowli na terenie całego kraju.

Zamek w Książu – cennik

U zwiedzających szczery i niekłamany zachwyt wzbudzają zarówno dosyć pokaźne rozmiary warowni jak i stan, w jakim zamek został utrzymany. Każdy, kto chce zwiedzić jego wnętrza, musi wcześniej zakupić w kasie odpowiedni bilet uprawniający do wstępu na jego terytorium. Zamek w Książu cennik jest bardzo zróżnicowany.

Zamek Książ Wałbrzych dojazd

Cena zwiedzania zależy między innymi od tego czy odbywa się ono z przewodnikiem czy też nie. Różne są ceny na różne trasy zwiedzania. Zamek Książ dojazd z Wałbrzycha nie jest za nadto skomplikowany. Można skorzystać z dwóch form transportu. Jedną z nich jest komunikacja zbiorowa – czyli popularne busy kursujące regularnie z centrum Wałbrzycha. Alternatywą jest własny środek transportu. Zamek Książ Wałbrzych dojazd nie powinien zająć zbyt wiele czasu, oczywiście o ile nie trafi się na korki w szczycie sezonu.