Praga Czechy Hradczany – cennik. Najsłynniejszy zamek u naszych południowych sąsiadów

Miłośnicy historii każdą wolną chwilę poświęcają na to, aby samemu choć przez chwilę dotknąć zamierzchłych czasów. Okazji do tego w naszym kraju jest co nie miara, ponieważ niemal w każdym regionie znajdują się zamki lub ich ruiny.

Praga Czechy Hradczany

Podróżnicy, którym nie wystarcza piękno rodzimych zabytków mogą udać się do naszych południowych sąsiadów. Praga Czechy Hradczany – to zdecydowanie właściwy kierunek dla każdego, kto lubi zamki zachowane w doskonałym stanie i wywierające na zwiedzających ogromne wrażenie. Praga zamek na Hradczanach cennik zwiedzania uzależniony jest od wybrania konkretnej trasy.

Zamek praski cennik

Zamek praski cennik jak na obiekt o tak dużym znaczeniu historycznym nie jest nazbyt wygórowany i waha się od 250 do 350 koron (jest to cena biletu normalnego). W ramach zwiedzania można odwiedzić chociażby sam zamek jak również górującą nad okolicą katedrę świętego Wita. Nieco tańsze są bilety ulgowe. Ze zniżki mogą korzystać uczniowie, studenci którzy nie ukończyli jeszcze dwudziestego szóstego roku życia, a także emeryci Warto zarezerwować sobie na zwiedzanie zamku nieco więcej czasu, ponieważ kolejki do kas bywają długie.