Łęczyca zwiedzanie miasta, więzienie . Co warto zobaczyć w Łęczycy?

Łęczyca to chociaż niewielkie miasteczko, to zdecydowanie warto je odwiedzić i to co najmniej z kilku względów. Po pierwsze, znajduje się tu okazały zamek, w murach którego każdego roku w sierpniu odbywa się popularny turniej rycerski.

Łęczyca zwiedzanie miasta

Samo zwiedzanie zamku jest przeżyciem dosyć ekscytującym. Jeżeli turyście będzie mało wrażeń, to może udać się do miejskiego zakładu karnego. Nie, nie po to by stracić wolność. Więzienie już nie spełnia swojej pierwotnej funkcji. Obecnie zostało udostępnione turystom do zwiedzania. Łęczyca zwiedzanie miasta i jego najbliższej okolicy może zająć trochę czasu, dlatego też każdy, kto chce dokładnie wszystko zobaczyć powinien wybrać się tam przynajmniej na weekend.

Łęczyca więzienie zwiedzanie

Więzienie Łęczyca zwiedzanie z przewodnikiem to dopiero prawdziwa frajda. Można przy okazji usłyszeć wiele ciekawych historii. Łęczyca więzienie zwiedzanie to ciekawa alternatywa dla tradycyjnych form spędzania wolnego czasu. Nie każdy przecież może się pochwalić przed znajomymi że był na wycieczce w zakładzie karnym i co więcej, że wyszedł z tego miejsca zupełnie bez przykrych przeżyć.