Soplówka Jeżowata- samo: „na zdrowie”.

Soplówka Jeżowata cena za ten rodzaj grzyba przedstawia się następująco:
W ofercie wielu sklepów internetowych za opakowanie Bio Soplówka Jeżowata ważącej bez opakowania zapłacić trzeba od prawie 13, 00 zł (dokładnie 12, 90 zł) za 25 gramów gotowego Suszca produktu do ponad 34, 00 zł za 50 gramów wariant surowica zmielonego grzyba, Soplówka Jeżowata – równocześnie w wielu propozycjach sprzedaży detalicznej, poniżej określonej kwoty trzeba ponieść dodatkowe – koszty wysyłki.
Dalsze ceny- w zależności od objętości, czyli wagi samego produktu w będącego w opakowaniu, stanowią odpowiednio już kwoty: 12, 90 zł, 39, 90 zł, 85, 90 zł.

Wariant Soplówka Jeżowata w kapsułkach

Za opakowanie mające 60 kapsułek, marki
Swanson FS Lion’s Mane (Soplówka Jeżowata) wytworzonymi przez
producenta: Swanson Health- trzeba bowiem zapłacić 31, 75 zł. Z kolei za
Soplówka Jeżowata BIO grzyb mielony Hericium 250g cena waha się od 72, 00 zł do ponad 100, 00 zł, oczywiście w zależności od opakowania.

Aukcje internertowe, typu Allegro, OLX, AlliExpress, Ceneo

Soplówka Jeżowata cena -wielu ofert aukcyjnych wyglądają następująco:
Soplówka jeżowata BIO w proszku, mielony grzyb (Hericium erinaceus) znany również pod nazwą ”Lion’s Mane” (Lwia Grzywa).
Kosztuje 28, 90, a z kurierem- do domu Klienta cena wynosi jedynie 37, 89 zł z dostawą. Na innej aukcji serwisu aukcyjnego Hericium-Soplówka Jeżowata – za wyciąg należy zapłacić 26, 90 zł – wraz 35, 89 zł z dostawą Soplówka jeżowata 3000 w opakowaniu mg Hericium zgaga LIONS MANE. Kolejne opcje zakupu produktu wahają się pomiędzy: 25, 99 zł, a 49, 00 zł, 57, 99 zł razem z dostawą. Dodatkowo tabletki w formie kapsułek, wystawione na aukcjach internetowych- ich ceny niestety rozpoczynają się od ponad 100, 00 zł poprzez 129, 00 zł (Hericium Soplówka Jeżowata BIO 100 Kapsułek), dalej wzwyż za 60 kapsułek.

Jak widać, tabletki tego grzyba są znacznie droższą formą zakupu, od tradycyjnego surowca, Soplówka Jeżowata – dostępnego w postaci roślinnej.
Wydaje się zatem, iż niezależnie od tego, w jakiej formie kupimy grzyba, to jego substancje bioaktywne, prozdrowotne mają takie samo albo podobne stężenie ich. Natomiast z ewentualną- lekką przewagą dla preparatu Soplówka Jeżowata, będącej w sprzedaży w konwencjonalnej (tradycyjnej) formie.
Nie pozostaje nic innego napisać, powiedzieć, jak tylko: „na zdrowie”.